O mnie


Czajka A. Wnętrza,
Czajka a wnętrza,
Czajka Aleksandra, wnętrza.
...właściwie to już Czajka- Witkowska Aleksandra... :) 

   Być może niektórzy z Was znają mnie prywatnie, niektórzy kojarzą z Instagrama (@czajkawnetrza), albo nawet mieli okazję ze mną współpracować przy projekcie swojego "m". Kilka słów o mnie dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają:
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, kierunku architektura wnętrz. Studiowałam również w paryskiej paryskiej École de Condé kierunek Architecture Intérieure et Scénographie du Luxe Zawodowo projektuję wnętrza już od kilku lat, dowodząc autorską pracownią "Czajka wnętrza". Spełniam się także w drugim zawodzie, którym jest zawód nauczyciela akademickiego- jako asystent na kierunku architektura wnętrz w bydgoskim Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą.
   Zapraszam Cię do śledzenia moich przemyśleń i wskazówek dotyczących projektowania wnętrz (i pokrewnych wątków). Szczerze, miło, sympatycznie, z mojego punktu widzenia.

   Być może od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie remont mieszkania, albo właśnie odebrałeś klucze do swojego nowego lokum- zapraszam do współpracy!

strona pracowni: czajkawnetrza.pl